خرید(بررسی متالوژی و تاریخچه ی ان)

علم شناخت,استخراج فلزات,متالوژیبررسی متالوژی و تاریخچه ی ان|31023470|iwo40150729|
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان بررسی متالوژی و تاریخچه ی ان وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 29 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
علم شناخت و استخراج فلزات و هنر کار روی آنها را متالوژی می‌‌گویند. این علم جداسازی مواد معدنی از سنگ معدن آنها ، ذوب ، تصفیه و تولید شمش ، بهبود خواص و تهیه آلیاژها و فن کاربر روی فلزات و شکل دادن آنها را دربر می‌‌گیردمقدمه از زمانی که انسان فلز را شناخت، متالوژی را به عنوان یک هنر فرا گرفت. صنعت متالوژی از دیر باز در جهان به عنوان یک صنعت مادر شناخته شده و با پیشرفتهای روز افزون تکنولوژی نقش آن اشکار می‌‌گردد. تحقیقات باستان شناسی نشان می‌‌دهند که اولین اقوامی ‌که موفق به کشف و استفاده از آن شدند، ساکنان فلات ایران بودند. با در نظر گرفتن این سابقه کهن ، همچنین نقش روز افزون فلزات در زندگی بشر و وجود معادن غنی متعدد در ایران ، شایسته است که دست اندرکاران صنعت متالوژی در شناسایی این رشته و افزایش آگاهی عمومی ‌در این زمینه کوشا باشند.


مطالب دیگر:
📌جلد چهارم کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت- متن انگلیسی و فارسی📌جلد پنجم کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت- متن انگلیسی و فارسی📌تحقیق آمار نمرات دانش آموزان در یک موسسه زبان📌پاورپوینت سدهای خاکی📌تحقیق دستگاه الکتروکاردیوگراف پرتابل (ecg)📌تحقیق آموزش دستگاه الکتروکاردیوگراف (ecg) و معرفی قسمت های مختلف آن📌جزوه آموزشی اصول نگهداری و كاليبراسيون ECG📌جزوه آموزشی فنون کالیبراسیون تجهیزات پزشکی📌تحقیق دستگاه پالس اکسی متری📌تحقیق استفاده از نتايج دستگاه پالس اكسيمتري نوزادان جهت تشخيص زودهنگام بيماري ها📌تحقیق اتاق عمل و تجهيزات📌تحقیق روش اسپکت در پزشکی هسته ای📌تحقیق اورتز و پروتز📌تحقیق اصول کنترل کيفی و کالیبراسیون دستگاه ونتيلاتور مراقبت ويژه📌پاورپوینت بدمینتون📌پاورپوینت بررسی قوس ها و طاق ها در ساختمان فرهنگسرای نیاوران📌تحقیق شرح راه هاى ورود شيطان به دل📌پاورپوینت معیارهای فنی طراحی پایانه های مسافری جاده ای📌پروژه تعیین مسیرها و کاتست‌های مینیمال در یک سیستم دلخواه📌پاورپوینت مکان یابی مراکز آموزشی📌تحقیق آمار انتخاب يك ماشين بين 950 ماشين در اركين📌تحقیق آمار نمرات زبان فارسي📌تحقیق آمار بررسي وزن دانش آموزان یک مدرسه📌تحقیق آمار بررسي وزن در محله گلزار📌آنالیز تاریخچه زمانی مودال سیستم ­های چند درجه آزادی با استفاده از نرم افزار متلب