خرید(طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی (پودر و گرانول))

بسته بندی مواد غذایی پودر و گرانولطرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی (پودر و گرانول)|40109124|iwo40150729|
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان طرح توجیهی بسته بندی مواد غذایی (پودر و گرانول) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

خلاصه طرح


موضوع طرح : بسته بندی مواد غذایی ( پودر و گرانول )

ظرفیت : 2075 تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمایه گذاری كـل: 1888 میلیون ریال

سهم آوردة متقاضی: 188 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 1700 میلیون ریال

میزان اشتغالزایی : هجده نفر

دورة بازگشـت سرمایه: سیزده ماه

مقدمــه :

بسته‌بندی به عنوان یك ابزار كارآمد سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد در كسب سهم بالاتری از بازار برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است.

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند كه عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive . چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی‌اید نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

از دیگر سو توجه ناكافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است كه محصولات مختلف غذایی كشور علیرغم دارا بودن كیفیت بسیار خوب در بدو تولید به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی‌های ثانویه و یا عرضه در اندازه ها و اشكالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته و مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند. بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی كشور ، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت.

همچنین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات ، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. ضمن اینكه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.


مطالب دیگر:
📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تماس چشمی و پردازش چهره📎پاورپوینت ایمنی دربرق📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تکلیف شب📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق آراء تربیتی پیشگامان تعلیم و تربیت📎پاورپوینت ایمنی كاربردی در تونل📎پاورپوینت ارگونومی ماوس📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعریف سالمندی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعارض زناشویی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصمیم ‏گیری📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تربیت📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحقیق و توسعه📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بیماری قلبی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهزیستی ذهنی، عملکرد شغلی و کیفیت زندگی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت روان از دیدگاه مکتب های مختلف📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بورس اوراق بهادار📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازی رایانه ای خشن📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارتهای خودآگاهی و حل مساله📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق انعطاف پذیری کنشی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق افسردگی و تبیین الگوی افسردگی براساس رویکرد اسلامی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد اینترنتی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد و ذهن آگاهی📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب بیمارستانی در کودکان📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اصول معنا درمانی