خرید(پاورپوینت تولید نانو پودر)

نانوپودر,مفاهیم نانوپودر ,روش پاشش حرارتی ,کاربرد نانوپودرهاپاورپوینت تولید نانو پودر|40262413|iwo40150729|
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت تولید نانو پودر وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

فهرست مطالب

مفاهیم نانوپودر

روش پاشش حرارتی

کاربرد نانوپودرها


نانو پودر

نانوپودر چیست؟


پودر‌ها ذرات ریزی هستند كه از خُرد کردن قطعات جامد و بزرگ، یا ته‌نشین شدن ذرات جامدِ معلق در محلول‌ها به دست می‌آیند. بنابراین، نانوپودرها را می‌توان مجموعه‌ی از ذرات دانست که اندازه‌ی آنها کمتر از 100 نانومتر است. (اگر یك متر را یك میلیارد قسمت كنیم، به یک نانومتر می‌رسیم. طبق تعریف، ساختار نانومتری ساختاری است که اندازه‌ی آن کمتر از 100 نانومتر باشد.)

و......

پاشش حرارتی

پاشش حرارتی HVOF

فرآیند HVOFیکی از پیشرفته ترین سیستم های پاششی است که با استفاده ازموج انفجار در محفظه احتراق داخلی خود قادر است ذرات مواد کاربیدی را با سرعت حدود 1200 تا 1500 متر بر ثانیه بر روی سطوح قطعات مورد نظر اعمال و سطحی کاملاً صاف و مقاوم را ایجاد کند. این فرآیند تنها روش مقاوم سازی بعضی قطعات استراتژیک در صنایع هوافضا، نفت و گاز، نیروگاهی و ... می باشد. در این روش به دلیل سرعت زیاد ذرات، پوشش با صافی سطح بسیار بالا تولید شده و همچنین امکان استفاده از نانو پودرها و ایجاد پوشش های نانوساختارکه خواص قابل توجهی را ایجاد می نمایند وجود دارد. فرایند HVOF یکی از پیشرفته ترین سیستمهای پاششی است که در حال حاضر در کشور در مقیاس خدمات صنعتی منحصر به فرد می باشد.

و............

فایل پاورپوینت 39 اسلاید


مطالب دیگر:
📝تحقیق در مورد بافت اسکلرانشیم 📝تحقیق در مورد بافت شناسي استخوان 📝تحقیق در مورد باکتريها گروهي از موجودات تک ياخته 📝تحقیق در مورد بتن سقف مگر 📝تحقیق در مورد بخش دوم اسلام در میانمار 📝تحقیق در مورد برابری یا نابرابری از مزایای اجتماعی 10 ص 📝تحقیق در مورد برخى توصيه هاى بهداشتى در دوران باردارى 📝تحقیق در مورد بررسي منابع آب زير زميني و دلايل كاهش آن در سال هاي اخير 📝تحقیق در مورد کنتاکتورها 📝تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه 📝تحقیق در مورد کوکسی دیا 📝تحقیق در مورد کود دهی و جوانه پاشی پسته 4 ص 📝تحقیق در مورد ماشین آلات کشاورزی 📝تحقیق در مورد ماهيت بيعت هاي پيامبر 📝تحقیق در مورد ماه رجب ، جویباری از بهشت 📝تحقیق در مورد متغيرهاي ساختار شناسي در جمعيت متفاوت ميزبان 10 ص 📝تحقیق در مورد مديريت در جامعه آينده 13 ص 📝تحقیق در مورد گرافیک 📝تحقیق در مورد گرماي انحلالي 📝تحقیق در مورد گشت وگذاري در عالم برزخ 📝تحقیق در مورد گلكاري 5ص 📝تحقیق در مورد گونه‌های جدید خانواده در غرب 4ص 📝تحقیق در مورد گندم 15 ص 📝تحقیق در مورد گوگرد Smffmr 📝تحقیق در مورد گیاهان دارویی مبنی بر گیاهان اکوسیستم استان کردستان شهرستان سقز